Titles you rated
Drunken Master IIIRated ★ 5.0
Dragons ForeverRated ★ 5.0
The KickRated ★ 5.0
Crows ExplodeRated ★ 5.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 5.0- City of DamnationRated ★ 5.0
Never to LoseRated ★ 5.0
Bar LegendRated ★ 5.0
Two Cops 3Rated ★ 5.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 5.0
City on FireRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5