Series
Ratings
56
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
A Farewell to SorrowRated ★ 3.0- Juliet's ManRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 4.0
MRated ★ 3.5- RNARated ★ 3.5
- Super RookieRated ★ 2.5
StyleRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 2.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5