Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
- The Perfect FishplateRated ★ 4.0
- Nipple War3Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 4.5- No Country for Old MenRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0