Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5