Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.5