Series
Ratings
87
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0- IslandRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Gokusen Special 3Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0