Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5