Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0