Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5