Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 1.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5