Movies
Ratings
211
WonderRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0