Series
Ratings
12
S LineRated ★ 1.5- Ask Ms. ShinRated ★ 1.5
Her Bucket ListRated ★ 2.0
Game Show Fun and JoyRated ★ 4.0
The Best ChickenRated ★ 3.5
How to Buy a FriendRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0