Movies
Ratings
400
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0