Series
Ratings
105
Ppong Ttareo GaseRated ★ 2.0- Titanic: Blood and SteelRated ★ 2.5
- Girls' Generation and the Dangerous BoysRated ★ 2.0
- HitmakerRated ★ 2.5
- Taste of Mister TrotRated ★ 2.0
Mr. TrotRated ★ 2.5
Beautiful VampireRated ★ 2.5- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 2.5
- 기막힌 이야기 - 실제상황Rated ★ 3.0
- HitmakerRated ★ 3.0
Miss TrotRated ★ 3.5- Max and RubyRated ★ 2.5
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 2.5- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.0
Those Who Cross the LineRated ★ 3.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.5- TorikoRated ★ 2.5
- TorikoRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0