Titles you rated
The FallRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
The Ice RoadRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Lost in TranslationRated ★ 3.0
Pat & MatRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5