Titles you rated
The WitcherRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0