Series
Ratings
114
The Accidental CoupleRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0