Movies
Ratings
94
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 1.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0