Titles you rated
The GiverRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0