Titles you rated
BootsRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.0
The StaircaseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Diary of a Ditched GirlRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Too MuchRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5- Valeria Season 4Rated ★ 4.0