Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0