Titles you rated
BraveRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Mourning GraveRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5