Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
PoisonRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
SpeedyRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 0.5
A Complete UnknownRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5