Series
Ratings
98
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0