Movies
Ratings
300
The Exit 8Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5