Titles you rated
The WhirlwindRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5