Titles you rated
- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
Farewell My DarlingRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.5
MidwayRated ★ 4.5
The Eyes of Tammy FayeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Joy Luck ClubRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0- Pyon Kang Sae 3Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5