Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- Hong Guk YoungRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
MRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
High ScoreRated ★ 4.0
National ReceiptRated ★ 3.0
Elize Matsunaga: Once Upon a CrimeRated ★ 3.5