Movies
Ratings
236
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
CasperRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0