Movies
Ratings
60
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
HellboyRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0