Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 2.5
Memento MoriRated ★ 1.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 0.5
Police StoryRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0