Titles you rated
SilencedRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 2.0