Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0