Movies
Ratings
76
The True-taste ShowRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0