Movies
Ratings
13
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0