Movies
Ratings
387
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5