Movies
Ratings
356
RushRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Polite SocietyRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
ProblemistaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0