Titles you rated
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0