Series
Ratings
60
Heartless CityRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 1.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0