Titles you rated
PenanceRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
EliteRated ★ 2.0
The Kominsky MethodRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 2.0
HollywoodRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 2.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0