Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
TakersRated ★ 4.0
J. EdgarRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The MythRated ★ 3.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
MuralRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 5.0
Special ForcesRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 4.0