Movies
Ratings
1040
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
Fast XRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5