Titles you rated
MetamorphosisRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5