Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.5
The ReckoningRated ★ 2.0
QueerRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5- Splash Splash Love: the MovieRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
RevolverRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5