Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5