Titles you rated
How Do You Play?Rated ★ 3.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0- MonsterRated ★ 4.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
Dodge DanpeiRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5- Honey and CloverRated ★ 3.0
- My Love PatzziRated ★ 1.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5
- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0