Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The KillersRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 3.0
Honest Candidate 2Rated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5