Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Show Window: The Queen's HouseRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0