Series
Ratings
164
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
You Are My SpringRated ★ 5.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 4.0
MouseRated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 4.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Was It Love?Rated ★ 2.0
StartupRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0