Series
Ratings
143
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0